Spektakle dla dzieci

Nasz repertuar to 17 specjalnie przygotowanych spektakli dla dzieci o różnej tematyce. Przedstawienia wzbogacone są piękną, ręcznie malowaną scenografią i kukiełkami własnej produkcji. Muzyka nagrana studyjnie z udziałem profesjonalnych aktorów, którzy na co dzień występują na deskach teatru.

Aktualnie w naszym repertuarze znajdują się spektakle, które idealnie pasują do tematyki zajęć, czasu czy Świąt. Czarujemy dzieci w Świecie Bajek, które uczą, bawią i zaciekawią... REPERTUAR >>


334 copy
34 copy
34
9934 copy

Zabawy dla dzieci

Teatr Lalek Pinokio posiada bogatą ofertę zabaw dla dzieci: Dzień Dziecka, Piknik rodzinny, Festyn, Halloween, Andrzejki, Zabawa Mikołajkowa, Sylwester, Zabawa Karnawałowa, Mikołaj, Animacja na weselu. W ofercie posiadamy ciekawy repertuar zabaw i konkursów.

Sprawimy radość dzieciom poprzez występ naszych Animatorów, pokaz wulkanów konfetti, balonowe zoo, malowanie buzi oraz wspólną zabawą z klaunem lub postaciami bajkowymi.

Kompleksowa obsługa imprez

Teatr Lalek Pinokio organizuje także kompleksowo eventy plenerowe, w galeriach, hotelach, przedszkolach, szkołach oraz imprezy firmowe.

Organizujemy animacje dla dzieci wspólnie z naszymi animatorami przebranymi za postacie bajkowe (Smerf, Myszka Miki, Indian, Kowbojów, Klauny, Elfy)

– malowanie twarzy – balonowe zoo
– tańce pokazywańce – przeciąganie liny
– chusta animacyjna – konkursy i konkurencje
– spodnie trzyosobowe – wulkany konfetti
– balonowa kąpiel – dmuchane zjeżdżalnie
– mega bańki mydlane – bitwy śnieżkowe

DODATKOWE ATRAKCJE

Warsztaty

Teatr Lalek Pinokio posiada bogatą ofertę zabaw warsztatów dla dzieci w kategoriach: artystyczne, plastyczne, ekologiczne i malowanie kolorowym piaskiem.
Posiadamy własne rekwizyty. Prace artystyczne zawsze zostają dla dzieci.

 

Kompleksowa Organizacja


Zamawiając obsługę Twojej imprezy w Teatr Lalek Pinokio zyskujesz bezpieczeństwo i komfort. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci wszystko co potrzebne.


17 tematycznych spektakli Teatru Lalek Pinokio dla dzieci
Profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie Twoich wydarzeń...
Profesjonalne scenariusze zabaw - animacje tematyczne...
Usługi dodatkowe: warsztaty, dmuchańce, pokazy

Kontakt

Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszymi usługami prosimy o kontakt telefoniczny. Nasi przedstawiciele handlowi chętnie doradzą Państwu i przedstawią najciekawszą ofertę dopasowaną do Państwa.